Mes esame architektų, konstruktorių, statybininkų, interjero dizainerių bei vadybininkų komanda. Jau keletą metų specializuojames projektuodami namus iš SIP skydų, nes esame tvirtai įsitikinę, kad tai perspektyviausia technologija individualių namų statyboje.

Mūsų patirtyje - energetiškai efektyvūs projektai nuo idėjos iki užbaigtos statybos.

Kodel SIP?

SIP - Struktūrinės Izoliacinės Plokštės (angl. Structured Insulated Panel) –daugiasluoksnis statybinis gaminys, kurį sudaro šiltinimo medžiaga iš dviejų pusių apklijuota statybinėmis plokštėmis.
Šiltinimo medžiaga gali būti polistireninis putplastis, neoporas, poliuretanas.
Statybinės plokštės -  dažniausiai naudojamos orientuotų skiedrų plokštės (OSB) (angl. Oriented Strand Board). Taip pat, atskirais atvejais gali būti naudojamos magnio oksido  MgO (magnezinės) ir kitokios plokštes. Apie mus rašo kiti...

IŠ SIP SKYDŲ PASTATYTŲ NAMŲ PRIVALUMAI

SIP skydas žiemą sulaiko šilumą pastate, o vasarą neleidžia karštam orui patekti į vidų.  Lengvi SIP skydai yra lengvi, tad jų pervežimui nereikia specialios sunkios technikos.
  Tinkamai eksploatuojami SIP skydai savo savybių nepraranda 100 ir net daugiau metų.   SIP skydai puikiai izoliuoja garsą, tad apsaugo nuo išorinio triukšmo.
Skydų gamyboje naudojamos tik natūralios, ekologiškos ir sertifikuotos medžiagos.   Vidutinio dydžio namui SIP skydai gamykloje paruošiami vos per 5–7 dienas.